AIRE - Small portable fan 2000 mAh
From
€5.95
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.95 |
|---|---|
| Net total: | €5.95 |
| Gross total: | €7.08 |
Product number:
A36-MO2490-06
Inventory:
Product information "AIRE - Small portable fan 2000 mAh"
Small portable fan with additional desk stand with phone stand option. 3 speed settings. USB port rechargeable battery 2000 mAh.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8414 5925 |
| Height: | 180mm |
| Length: | 86mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 41 x 36 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 30 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.6 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 36 x 20 cm |
| Width: | 63mm |
Login